string(48) "vitafon.pl/leczenie-owrzodzenia-troficznego.html"

Leczenie realizowane jest według schematu 10. Kuracja trwa 9-21 dni. Przed zabiegiem brzegi wrzodów należy przetrzeć środkiem przeciwzapalnym w odległości 3 cm. Wibrofony umieszcza się na skraju rany. Jeśli owrzodzenie jest niewielkie, jeden z wibrofonów umieszcza się nad większym naczyniem krwionośnym, prowadzącym do zaatakowanego obszaru. Podczas leczenia urządzeniem nie stosuje się żadnych maści.

Przy braku efektu po wykonaniu 10 zabiegów leczenie według schematu kontynuuje się, przy czym stosuje się dodatkową stymulację odpowiednich odcinków kręgosłupa: według schematu 4 – przy owrzodzeniu troficznym na nogach; według schematu 1 – przy owrzodzeniu troficznym na rękach. Leczenie urządzeniem dobrze łączyć z terapią światłem i laserem. Uwaga! W obszarze zakrzepowego zapalenia żył nie należy stosować urządzenia.

Pacjent miał na cukrzycę  od ponad 20 lat. Udało się wyleczyć zgorzel na dużym palcu prawej stopy za pomocą Vitafonu już po 4 miesiącach leczenia. Lekarze chcieli amputować palec, jednak pacjent nie pozwolił. Po 4 miesiącach determinacji i cierpliwości w posługiwaniu się urządzeniem Vitafon, osiągnięty został fantastyczny wynik. Palec został uratowany*. Pacjent 65 lat, Wrocław.

Przed rozpoczęciem leczenia

Przed rozpoczęciem leczenia

Rozpoczęcie leczenia

Rozpoczęcie leczenia

Po 1 miesiącu;

Po 1 miesiącu;

Po 2 miesiącach;

Po 2 miesiącach;

Po 3 miesiącach;

Po 3 miesiącach;

*Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że wyniki leczenia są oparte na indywidualnych doświadczeniach. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować takich samych wyników dla wszystkich użytkowników terapii Vitafonem. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi pacjenta oferujemy w ciągu 60 dni możliwość bezwarunkowego zwrotu urządzenia w przypadku braku pozytywnych wyników leczenia.

***