string(75) "vitafon.pl/zapalenie-gruczolu-krokowego.html/?afl=3&campaign=badamyprostate"

Wszyscy mężczyźni z pewnością są już przekonani, że gruczoł prostaty jest dla nich rodzajem kary – tak aktywnie dzisiaj reklamuje się leczenie męskich chorób, a przede wszystkim zapalenie gruczołu krokowego (stercza).

Wskutek tej zdradliwej choroby męska godność często narażona jest na szwank, a ukochana kobieta rozczarowuje się. W ciągu ostatniego ćwierćwiecza choroba tak „odmłodniała”, że wielu młodych ludzi nawet nie wie, do czego mogliby być zdolni. W starszym wieku chroniczne zapalenie stercza przeradza się w gruczolaka, który, z zasady, w ostatnim stadium jest usuwany. Dlatego przy obecności chociażby jednego z objawów takich jak obniżenie potencji, częstsze oddawanie moczu, zwłaszcza nocą, nikły strumień moczu, trudności z oddawaniem moczu, nieprzyjemne uczucie w dolnych partiach brzucha, zaleca się zwrócić o pomoc do urologa.

Podstawowym kierunkiem leczenia jest poprawa krążenia krwi w gruczole prostaty. Jednym z najbardziej dostępnych i efektywnych środków poprawiających ukrwienie może być wibroakustyczne urządzenie Vitafon.

Prowadzone w klinice urologii Wojskowej Akademii Medycznej w Sankt-Petersburgu (Rosja) badania potwierdziły, że aparat Vitafon jest z powodzeniem używany do leczenia gruczolaka (adenomy), ponieważ mikrowibracje usuwają obrzęk, stan zapalny i pomagają usunąć białka odbudowujące, które sprzyjają rozwojowi adenomy. Przy tym nie ma żadnego ryzyka, a wyniki leczenia są niejednokrotnie lepsze, niż w przypadku terapii lekami, a w połączeniu dają wyśmienite rezultaty. W wielu przypadkach, kiedy pierwotnie zalecano chorym operację, udało się jej uniknąć*.

Według badań, dwa rodzaje fizycznego oddziaływania wykorzystywane w urządzeniu powoduję znaczną poprawę miejscowego ukrwienia*. Leczniczy efekt zależy od stadium choroby i różnych komplikacji. Cuda się nie zdarzają i dla odbudowania przez lata rozwijających się symptomów potrzebny jest czas, proporcjonalny do czasu trwania choroby*. I chociaż proces odbudowania zaczyna się już po pierwszych zabiegach, odczuwalne rezultaty mogą pojawić się dopiero po upływie 1-1,5 miesięcy*. Poprawa ukrwienia gruczołu prostaty to dopiero początek kuracji – nie tylko dla chorego, lecz również dla uważającego siebie za zdrowego mężczyzny – prowadzącej do osiągnięcia maksimum męskich zdolności i zadowolenia ukochanej*.

Wyniki badań zostali opublikowany w czasopiśmie naukowym”Complementary and Alternative Medicine in Science” (nr 1/2013 r., volumen 1) Badanie efektywności i leczenia wibroakustycznego w kompleksowej terapii pacjentów z przerostem gruczołu krokowego.

Zastosowanie urządzenia medycznego Vitafon pozwala:

  • Zmniejszyć stan zapalny prostaty,
  • Wzmocnić strumień mocy,
  • Nie wstawać w ciągu nocy, aby się wysikać,
  • Zlikwidować dolegliwości bólowe podczas sikania,
  • Poprawić pracę nerek;* 

Opinie naszych pacjentów (otrzymane listownie lub mailowo)

Witam, Vitafon Aktiv zakupiłem w grudniu 2014 r w celu wyleczenie następujących dolegliwości:
1. Nadciśnienie tętnicze – ciśnienie skurczowe 130-145 leczenie farmakologiczne. Aktualnie 120-130 czasami do 135.
2. Początek cukrzycy 100-118. Aktualnie poniżej 100.
3. Przerost gruczołu krokowego. Utrzymuje się w normie /nie muszę wstawać w nocy/.
4. Bóle kolan, bioder i kręgosłupa. Znaczna poprawa praktycznie prawie nie boli.
5. Ogólne osłabienie organizmu /wzdęcia/. Aktualnie czuję się dużo zdrowszy i silniejszy /uważam że dzięki stosowaniu materaca poziom 5, 2x po30 min dziennie/.
Uważam że urządzenie jest bardzo użyteczne i będę stosował je dalej.
Wady: głośne /ale tak musi być bo jest to leczenie głosem/.
Uwagi: nie jestem lekarzem ale z doświadczenia wiem że powinno się szybciej korzystać z wyższych poziomów niż zalecane gdyż jest to skuteczniejsze*.
Z poważaniem, Eugeniusz
***

Witam serdecznie! Od lutego 2011 r. jesteśmy wraz z mężem użytkownikami Vitafonu. Ja 63-latka, małżonek 65 lat, doświadczamy codziennie rewelacyjnego oddziaływania Vitafonu na nasze organizmy. Mąż po zawale w 2005 r., udar mózgu w 2009 r., walczący od 20 lat chemią z nadciśnieniem. Dzisiaj nie używa żadnych lekarstw chemicznych, pije tylko zioła. Ciśnienie rewelacyjne, około 125/80/60, parametry krwi super, ustąpiły naczyniaki z wątroby i prawie wszystkie cysty na nerkach. Dzięki odejściu od leków chemicznych nie ma dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Zniknęły worki pod oczami, a po ciężkim rwaniu zęba trzonowego dziąsło goiło się bardzo szybko.

Vitafon i zabiegi terapeutyczne zlikwidowały dolegliwości ze strony kręgosłupa i korzonków nerwowych (miał złamanie trzonu L1, dyskopatię szyjną i lędźwiową). Ja, Danuta, korzystając z Vitafonu, po wielu latach walki pozbyłam się wreszcie bardzo uciążliwych dla osoby wysportowanej dolegliwości kręgosłupa (dyskopatia lędźwiowa i szyjna, rwa kulszowa i barkowa). Wszelkiego typu dolegliwości, np. po uderzeniu się, leczymy Vitafonem. Ustąpiły mi też pojawiające się około raz w miesiącu uciążliwe bóle głowy*. 

Pozdrawiamy bardzo serdecznie, Danuta i Grzegorz Drążkiewiczowie, Oborniki

***

Używam Vitafonu na prostatę, efekt w porównaniu z lekami jest zdumiewający. Zmniejszyła się częstotliwość załatwiania się oraz strumień moczu wrócił z przed choroby. Gdy chodzi o trzustkę miałem wysoki cukier ponad 150, po zastosowaniu Vitafonu zmalał do 120 a przy regularnym stosowaniu zbliża się do 100. Gdy chodzi o migdały daje pozytywny efekt. Rano przy zatkanym nosie ustawiam urządzenie na  4-6 minut i katar mija.

Po miesiącu stosowania urządzenia na dolegliwości związane ze stawami kolanowymi zapomniałem o bólu i mogę normalnie wstawać bez pomocy rąk czy osób trzecich*.
PozdrawiamWiesław Urbański

Więcej opinii użytkowników pod tym linkiem: Opinie użytkowników
Opinie lekarzy na temat zastosowania urządzenia medycznego Vitafon: Opinie lekarzy

 

*Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że wyniki leczenia są oparte na indywidualnych doświadczeniach. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować takich samych wyników dla wszystkich użytkowników terapii Vitafonem. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi pacjenta oferujemy w ciągu 60 dni możliwość bezwarunkowego zwrotu urządzenia w przypadku braku pozytywnych wyników leczenia.

***

142