Drodzy Klienci,

mając na uwadze Państwa zdrowie i zadowolenie, dajemy Państwu możliwość 60-dniowego przetestowania urządzenia. Jeśli po zakupie Vitafonu nie zauważycie żadnych pozytywnych zmian w swoim samopoczuciu, możecie nam je zwrócić, a my oddamy Państwu 100% ceny.*

Jesteśmy przekonani o efektywności działania urządzenia i chcemy udowodnić jego lecznicze właściwości. Podczas wieloletniej praktyki otrzymaliśmy potwierdzenie wysokiej efektywności terapii wibroakustycznej od wielu placówek i organizacji medycznych, takich jak Instytut Reumatologii w Warszawie, Polskie Towarzystwo Fizjoterapii i innych.

W przypadku braku pozytywnego efektu, w celu wykorzystania gwarancji, prosimy o przesłanie e-maila na adres [email protected] z następującymi informacjami:
1. Nazwisko, adres, telefon kontaktowy.
2. Model urządzenia, data zakupu.
3. Przyczyna zwrotu.

Udzielamy takiej gwarancji, ponieważ jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z rezultatów. Naszym celem jest poprawa Państwa zdrowia i samopoczucia, więc jeśli po 60 dniach używania urządzenia Vitafon-T, Vitafon Aktiv lub Vitafon-2 nie zaobserwujecie Państwo poprawy, naszym obowiązkiem jest zrekompensowanie Państwu 100% ceny.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 723 333 395 lub 537 806 663Zamów teraz!›

 

* Nie zwracamy za mankiety, gdyż to sprawa osobista. Urządzenia z tzw. zwrotów (procent zwrotów mniej niż 1%) wykorzystywane są do testowania przez lekarzy i specjalistów lub do prowadzenia badań naukowych. Gwarancja obowiązuje przy zakupie na stronie www.vitafon.pl, przez telefon lub w siedzibie firmy Vitafon PL.
**Aby osiągnąć pozytywne wyniki, przed rozpoczęciem terapii należy zapoznać się z instrukcją użytkowania i znać dokładną diagnozę choroby.