fbpx

Skip to Content

Moduł wibroakustyczny “Gorset”

2 369,00 

Nowoczesne urządzenie wibroakustyczne Vitafon Aktiv w zestawie z gorsetem do fonowania obszaru nerek(K), wątroby(M), i lędźwiowo-krzyżowego  odcinka kręgosłupa(E3,E4,E31).

Opis

Tylko przy zamówieniu przez naszą stronę urządzenie można BEZWARUNKOWO zwrócić w ciągu 60 dni od daty zakupu! Więcej info 60-dniowa gwarancja zwrotu 100% pieniędzy.


Nie musisz już szukać ofert w innych miejscach – kupując bezpośrednio na vitafon.pl otrzymasz Gwarancję Najlepszej Ceny. Jeżeli w ciągu 24 godzin od momentu zakupu swojego urządzenia na vitafon.pl, znajdziesz na innej stronie w Polsce niższą cenę za taki sam produkt (taki sam zestaw) to zwrócimy Ci różnicę w cenie i otrzymasz od nas prezent!

Wystarczy zadzwonić na 723 333 395 oraz 537 806 663 lub wysłać link do tańszego produktu na [email protected] i podać numer telefonu.


Gorset OWZO (w dalszej części nazywany gorsetem) jest częścią składową urządzenia wibroakustycznego Vitafon AKTIV i nie wchodzi w skład podstawowego wyposażenia.

Gorset służy do kompensacji deficytu mikrowibracji za pomocą zewnętrznego źródła oddziaływania wibroakustycznego w okolicach nerek(K), wątroby(M), i lędźwiowo-krzyżowego  odcinka kręgosłupa(E3,E4,E31). Gorset stosowany jest w połączeniu z modułem sterującym urządzenia Vitafon AKTIV, który nabywany jest poprzez kupno podstawowego zestawu urządzenia Vitafon AKTIV.

ZALETY GORSETU

  • Gorset umożliwia wykonywanie zabiegów w pozycji leżącej, stojącej, siedzącej, a także daje możliwość poruszania się po mieszkaniu i wykonywaniu prac domowych. Oszczędza to dużo czasu.
  • Ze względu na łatwość użytkowania gorset pozwala na regularne i częste przeprowadzanie zabiegów, co poprawia długoterminowe efekty terapii wibroakustycznej. Regularne stosowanie poprawia wydajność, samopoczucie i jakość życia.
  • W gorsecie umieszczono dwanaście (12) wibrofonów. Podczas używania gorsetu nie ma konieczności wielokrotnego ich przesuwania z jednego miejsca w drugie, co pozwala na skrócenie czasu i uproszczenie zabiegów
  • Dzięki elastycznym paskom gorset idealnie dopasowuje się do ciała. Można go nosić pod ubraniem.
  • Zalecane schematy fonowania w przypadku niektórych schorzeń (np. zwyrodnienia stawu kolanowego i / lub biodrowego) obejmują oprócz obszaru patologii również okolice nerek (K), kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego (E3, E4, E31), które są zawarte w programie gorsetu wibroakustycznego. Dzięki temu stosując gorset można uprościć proces fonowania. Po wykonaniu programu z gorsetem, fonowanie obszaru patologii (np. stawu kolanowego) odbywa się za pomocą bloku sterującego Vitafon AKTIV oraz wibrofonów podwójnych lub poczwórnych. Schematy fonowania w leczeniu schorzeń przy użyciu gorsetu podane są w rozdziale „Metodyki leczenia przy zastosowaniu gorsetu wibroakustycznego”.

ROZMIAR

Gorsety produkowane są w trzech rozmiarach w zależności od obwodu pod biustem lub obwodu w pasie. Mankiety wątrobowe i lędźwiowe są takie same dla wszystkich rozmiarów.

Aby dobrać rozmiar gorsetu, zmierz obwód pod biustem (na poziomie splotu słonecznego) i obwód talii (na środku brzucha) i wybierz największą wartość.

Tabela rozmiarów:

M 75–90 cm
L 90–108 cm
XL 105–135 cm

Do każdego urządzenia jest dołączona instrukcja obsługi w języku polskim. W razie pytań dot. obsługi i zastosowania urządzenia prosimy o kontakt [email protected] lub 723 333 395 oraz 537 806 663*Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że opinie powyżej są oparte na indywidualnych doświadczeniach. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować takich samych wyników dla wszystkich użytkowników terapii Vitafonem. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi pacjenta oferujemy w ciągu 60 dni możliwość bezwarunkowego zwrotu urządzenia w przypadku braku pozytywnych wyników leczenia.
***