fbpx

Skip to Content

Wypożyczenie na 30 dni – Vitafon T (330 złotych)

430,00 470,00 

SKU: brak Kategoria:

Opis

Wychodząc naprzeciw Naszym klientom, którzy potrzebują pomocy i skutecznego środka do rehabilitacji w warunkach domowych oraz zwiększenia dostępność urządzenia Vitafon, jest możliwość wypożyczenia urządzenia Vitafon na 30 dni (+5 dni na przesyłkę).

Koszt wypożyczenia na okres 30 dni: Vitafon T – 330 zł

Warunkiem wypożyczenia jest wpłata za wypożyczenie (330 złotych) oraz kaucji zwrotnej w wysokości 100 zł. Razem 430 złotych. Kaucja (100 złotych) jest zwracana na konto bankowe w ciągu 7 dni po otrzymaniu urządzenia z powrotem. 

Wypożyczając urządzenie pacjentom mamy nadzieję, że urządzenie w przypadku ich dolegliwości znajdzie zastosowanie oraz przyniesie pozytywne efekty terapeutyczne. Ma również na celu zapoznanie się z Vitafonem i sprawdzenie jak urządzenie działa i jakie przynosi efekty terapeutyczne. Przy systematycznym stosowaniu i trzymaniu się ściśle zaleceń dołączonych do każdego z urządzeń schematów do leczenia różnych dolegliwości pierwsze oznaki poprawy powinny być zauważalne maksymalnie do 3 tygodni. W dużej mierze zależy to i od samego organizmu, jak również od zmian, które nastąpiły w organizmie podczas choroby.

Do każdego urządzenia jest dołączona instrukcja obsługi w języku polskim. W razie pytań dot. obsługi i zastosowania urządzenia prosimy o kontakt [email protected] lub 723 333 395 oraz 537 806 663

WARUNKI WYPOŻYCZENIA URZĄDZENIA MEDYCZNEGO SERII VITAFON

Dodatkowe informacje

Książka "Zasoby organizmu"

Tak, Nie*Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że opinie powyżej są oparte na indywidualnych doświadczeniach. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować takich samych wyników dla wszystkich użytkowników terapii Vitafonem. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi pacjenta oferujemy w ciągu 60 dni możliwość bezwarunkowego zwrotu urządzenia w przypadku braku pozytywnych wyników leczenia.
***